V torek, 23. 5. je v na OŠ Idrija potekalo 48. Področno prvenstvo v atletiki za osnovne šole s prilagojenim programom za nižjim izobrazbenim standardom. Tekmovali smo v teku na 60 m, 300 m in 1000 m, skoku v daljino in višino ter v metu votreksa. Naši učenci so se odlično odrezali. Domov smo odnesli kar 9 medalj.                                                        Tek na 1000 m, fantje: Jan Mesec – bronasta medalja

Tek na 300 m, dekleta : Nina Škulja – zlata medalja,  Marjeta Mlinar – srebrna medalja, Tadeja Šrabl – bronasta medalja

Tek na 300 m, fantje: Altin Shahini – srebrna medalja

Tek na 60 m, fantje: Matic Urdarević – srebrna medalja

Skok v višino, fantje: Kristjan Miklič, – srebrna medalja

Met vortexa, fantje: Blaž Vižin – srebrna medalja

Met vortexa, dekleta: Tadeja Škrabl – zlata medalja:

Šole pa so tekmovale tudi v skupni razvrstitvi, kjer je naša šola pridobila odlično drugo mesto.

Čestitamo vsem tekmovalcem.

 

Dostopnost